Taekwon-do i Kickboxing - Klub Sportowy Viking Kołobrzeg

viking-kg

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 10

PostWysłany: Pon 11:43, 21 Gru 2009    Temat postu: Taekwon-do i Kickboxing - Klub Sportowy Viking Kołobrzeg

Zapisy do sekcji przez cały rok na treningach w szkole podstawowej nr 8 oraz telefonicznie.

Dzieci 6-10lat: poniedziałek i środa na 18:30

Grupa średnia 11-16 lat: wtorek i czwartek na 18:45

Dorośli (KickBoxing): poniedziałek, wtorek, środa, czwartek na 20:00.

Zapisy na treningach!!!

Należy zabrać ze sobą spodenki lub spodnie sportowe oraz koszulkę lub bluzę. Trenujemy na boso i bardzo ostro.

kontakt tel. 608487797 lub 506843777

Sekcja w Podczelu:

Kontakt: 609645385. Adres sekcji: Zespół Szkół w Podczelu ul. Lwowska 7.

Zapraszamy wszystkich już od 6 roku życia.

Opłata miesięczna za treningi jest najniższa w mieście 70 PLN

viking-kg

Posty: 10

PostWysłany: Pon 9:22, 06 Maj 2013    Temat postu:

Andrzej Szymański zdobył złoty medal w konkurencji walk powyżej 85kg na Grand Prix Polski Seniorów w Taekwon-do ITF. Zawody odbyły się w miejscowości Działoszyn[12-14.04.2013]

Dla Andrzej Szymańskiego był to powrót do startów po bardzo długiej przerwie, ponieważ ostatni raz w Polsce w formule Taekwon-do startował w 2008 roku na Otwartych Mistrzostwach Polski - zdobył wtedy złoto w kat. walk do 71kg

Kategoria wagowa +85kg to najcięższa z możliwych kategorii. Startują w niej zawodnicy ważący znacznie powyżej 85kg. Na Pucharze Polski TKD w Kłobucku, które odbyły się w marcu tego roku Jarosław Biedunkiewicz(110kg - kolega klubowy) miał okazję się przekonać o poziomie walk.

Andrzej Szymański kolejno pokonywał:

Synoradzki Zdzisław :: KS Dragon Janów
Myszka Amadeusz :: Feniks-Arete Rybnik
Łuszczewski Michał :: KKSW Lubin
Świderski Łukasz :: KTT Łódź
Zwycięstwo dało Andrzejowi kwalifikacje do Mistrzostw Polski Seniorów w Taekwon-do ITF

Na Grand Prix Polski stratowali również Kacper Ryćko oraz Adam Tofil w kategoriach Juniorskich

Dla Kacpra Ryćko był to "rzut na głęboką wodę", ponieważ Kacper w tym roku dopiero rozpoczął swoje starty, zdobywają na Międzywojewódzkich Eliminacjach Juniorów Młodszych dwa złote medale w kat. walk do 46kg

Grand Prix było dla niego nie lada wyzwaniem. Walczył z zawodnikami starszymi od siebie o kilka lat oraz bardziej doświadczonymi. Kacper przegrał ze zwycięzca kategorii do 50kg Blicharskim Maciejem :: LKT Legnica, a w repasażach o brązowy medal uległ zawodnikowi Borzęckiemu Kamilowi :: MKS Lewart Lubartów.

Adam Tofil jest ostatnim rocznikiem Juniora Młodszego. Start w wyższej kategorii wiekowej był dla niego przygotowanie na następny sezon.

W kategorii układów formalnych Adam kolejno pokonywał:

Popławski Konrad :: Stoczek 45 Białystok
Ficyk Maciej :: KS Dragon Janów
Sacharczuk Błażej :: MKS ŻAK Biała Podl.
Uległ dopiero w czwartym pojedynku o brązowy medal zawodnikowi Domurada Mateuszowi :: SKT AN-DO Pruszcz Gdański

W kategorii walk do 62kg, Adam przegrał w pierwszym pojedynku ze zwycięzca kategorii (aktualnie reprezentant kadry polski juniorów) Hanczarow Kacper :: SKST Szczecin

W repasażach Adam klejono pokonywał:

Głowacki Karol :: MATSOGI Ciechanów/p>
Pancerz Dawid :: Śląsk Świętochłowice
Adam Minimalnie uległ w walce o brązowy medal zawodnikowi - Dederko Mateusz :: Stoczek 45 Białystok

Dla Kacpra i Adama było to bardzo uczące przetarcie przed Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych

viking-kg

Posty: 10

PostWysłany: Pon 9:23, 06 Maj 2013    Temat postu:

Treningi
KOŁOBRZEG

Taekwon-do dla dzieci: 6-11 lat: poniedziałek i środa godz. 18:30 oraz trening "Doszkalanie" w czwartek godz 18:30

Grupa Taekwon-do: poniedziałek i środa godz. 19:30

Grupa Kickboxing: wtorek 18:30 i czwartek godz. 19:30

RYMAŃ

Zajęcia odbywają się w Auli w Zespole Szkół Publicznych przy ul. Szkolna 2, 78-125 Rymań.

Treningi: środa i piątek godz. 18:00 - 20:15