Forum FORUM MIASTA KOŁOBRZEG Strona Główna FORUM MIASTA KOŁOBRZEG
FORUM MIASTA KOŁOBRZEG

 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj

pracownik/pracownica kasyna Niemcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM MIASTA KOŁOBRZEG Strona Główna -> Praca za Granicą
Autor Wiadomość
p-o-s

Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:03, 08 Wrz 2011    Temat postu: pracownik/pracownica kasyna Niemcy

Dla naszego klienta, międzynarodowej sieci Kasyn z siedzibą w Niemczech poszukujemy aktualnie:

PRACOWNIKÓW KASYNA

Obowiązki:
obowiązki kelnera/kelnerki
serwowanie gościom kasyna napojów oraz przekąsek,
prowadzenie kasy fiskalnej,
objaśnianie działania automatów w kasynie,
dbanie o standardy obsługi obowiązujące w kasynach,

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
sympatyczny sposób bycia i łatwość nawiązywania kontaktów,
pewność siebie i zadowolenie z pracy z ludźmi,
umiejętność pracy w zespole,
chęć do nauki,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki w hotelarstwie albo gastronomii,
mile widziane prawo jazdy kat.B,
umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
pełny etat u niemieckiego pracodawcy na czas nieokreślony,
wybór miejsca pracy – 200 lokalizacji w Niemczech,
dodatki za pracę w nocy, w niedziele i dni wolne,
premie w zależności od osiągnięć,
dodatki na Boże Narodzenie/urlop,
przez pierwsze trzy miesiące pracy pokrycie kosztów zakwaterowania i pomoc w poszukiwaniu mieszkania,
pracodawca zapewnia strój służbowy
tygodniowy okres próbny w siedzibie głównej kasyn - klient zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot środków za przejazd.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie Państwa CV na maila rekrutacja@p-o-s.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 785 082 020 Professional Outsourcing Services

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM MIASTA KOŁOBRZEG Strona Główna -> Praca za Granicą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach